image credit: Astrid Ackermann

קונצרטים קרובים

התוכנית תעודכן בהתאם לתקנות הבריאות

Yael barolsky, Amit Landau, Nadav Maizel

Live at the Teiva

Echo Chambers, Nadav Lev

25 March 2021, 20:00, Live at the Teiva

guitar: Nadav Lev

Yama, Udi Perlman

13 February 2021 Online Broadcast

Conductor: Maayan Franco

Discoveries Concert 5

15 July 2021, 20:30, Tel Aviv Museum

Conductor: Zsolt Nagy

Violin: Yael Barolsky

Soprano: Einat Aronstein

Richard Paley, Ophra Yitzhaky, Itamar Ringler

Live at the Teiva

Septet in one movement, Yosi Peles

04 March 2021, 20:00, Online Broadcast

Conductor: Maayan Franco

Andrea Hallam and string quartet

Live at the Teiva

violin: Andrea Hallam

Discoveries Concert 4

10 June 2021, 20:00, Tel Aviv Museum

Conductor: Ilan Volkov

Dai Fujikura, Osnat Netzer, Mordecai Seter, Olga Neuwirth

24 April 2021, 20:00, Live at the Teiva

Conductor: Talia Ilan

Septet in two movements In memory of Mario Davidovsky, Menachem Zur

27 February 2021 Online Broadcast

Conductor: Maayan Franco

Discoveries Concert 3

06 March 2021, 20:00, Online Broadcast

Conductor:Yuval Zorn

Discoveries Concert 1

5 December 2020, 20:00, Online Broadcast

Conductor: Ilan Volkov

piano: Imri Talgam

תגליות קונצרט 1

 05/12 בשעה 20:00, שידור חי

מנצח: אילן וולקוב

פסנתר: אמרי טלגם

שביעיה בשני פרקים, לזכרו של מריו דוידובסקי, מנחם צור

27/02 בשידור מאולם התיבה

מנצח: מעיין פרנקו

סולו גיטרה עם נדב לב

25/03 קונצרט חי באולם התיבה

גיטרה: נדב לב

תגליות קונצרט 5

15/07 בשעה 20:30, מוזיאון ת"א, אולם רקאנטי

מנצח: ז'ולט נאג

כינור: יעל ברולסקי

סופרן: עינת ארונשטיין

תגליות קונצרט 2

16/01 בשעה 20:00 , שידור חי

מנצח: אילן וולקוב

שביעייה בפרק אחד, יוסי פלס

04/03 בשידור מאולם התיבה

מנצח: מעיין פרנקו

הילולה גדולה: דאי פוג'יקורה, אסנת נצר, מרדכי סתר, אולגה נויווירת

24/04 קונצרט חי באולם התיבה

מנצחת: טליה אילן

יָמָּה אודי פרלמן

13/02 בשידור מאולם התיבה

מנצח: מעיין פרנקו

תגליות קונצרט 3

06/03 מוזיאון תל אביב, אולם אסיא בשעה
20:00

מנצח: יובל צורן

כלי נקישה: עודד גייצהאלס

תגליות קונצרט 4

10/06 בשעה 20:30, מוזיאון ת"א, אולם אסיא

מנצח: אילן וולקוב